Šumící dno Alpy americká štafeta rukavice letiště Zločinec Rafinerie

Nadějnou štafetu biatlonisté k medaili nedotáhli. Dojeli 6. - Aktuálně.cz

Olympiáda 2021 | NEJ chyby trenérů na OH: český kiks ve štafetě i zahozené  zlato na oválu | iSport.cz
Olympiáda 2021 | NEJ chyby trenérů na OH: český kiks ve štafetě i zahozené zlato na oválu | iSport.cz

Závody mužských štafet na lyžařském MČR ovládly týmy Dukly Liberec – ČT  sport – Česká televize
Závody mužských štafet na lyžařském MČR ovládly týmy Dukly Liberec – ČT sport – Česká televize

Na úvod jen pláč. Biatlonistky štafetu v Novém Městě nezvládly, dojely  osmnácté - Aktuálně.cz
Na úvod jen pláč. Biatlonistky štafetu v Novém Městě nezvládly, dojely osmnácté - Aktuálně.cz

Česká štafeta v cíli desátá, Norky slaví zlatý hattrick - Sport.cz

Sestava pro ženskou štafetu je jasná. Černý Petr vyšel na Charvátovou -  Aktuálně.cz
Sestava pro ženskou štafetu je jasná. Černý Petr vyšel na Charvátovou - Aktuálně.cz

Davidová před první štafetou pálila precizně. Charvátovou neodepisují, ale  11 trestných kol je moc - Aktuálně.cz
Davidová před první štafetou pálila precizně. Charvátovou neodepisují, ale 11 trestných kol je moc - Aktuálně.cz

Běžkaři ROV opanovali štafetový závod, Češi si doběhli pro 12. místo – ČT  sport – Česká televize
Běžkaři ROV opanovali štafetový závod, Češi si doběhli pro 12. místo – ČT sport – Česká televize

ZOH 2022 | Do štafety biatlonistek s Puskarčíkovou. Vypadá tu dobře,  ujišťuje kouč - iDNES.cz
ZOH 2022 | Do štafety biatlonistek s Puskarčíkovou. Vypadá tu dobře, ujišťuje kouč - iDNES.cz

SP Antholz: Norky vyhrály poprvé v sezóně štafetu, Češky zastavily v boji o  medaile dva pády - BiatlonMag
SP Antholz: Norky vyhrály poprvé v sezóně štafetu, Češky zastavily v boji o medaile dva pády - BiatlonMag

Fotogalerie: Anastasia Kuzminová na střelnici.

Biatlonisté ve smíšené štafetě devátí, vyšší kvóta pro ZOH je blízko |  iSport.cz
Biatlonisté ve smíšené štafetě devátí, vyšší kvóta pro ZOH je blízko | iSport.cz

Pětibojaři Kuf s Přibylovou vyhráli štafetu na Světovém poháru v Bulharsku  – ČT sport – Česká televize
Pětibojaři Kuf s Přibylovou vyhráli štafetu na Světovém poháru v Bulharsku – ČT sport – Česká televize

Živě: Štafetu smíšených dvojic ovládli Francouzi, Češi pohořeli na střelbě  a končí v poli poražených - Aktuálně.cz
Živě: Štafetu smíšených dvojic ovládli Francouzi, Češi pohořeli na střelbě a končí v poli poražených - Aktuálně.cz

Živě: Koukalová v závěru nestačila na Ukrajinu a Francii, Češky skončily ve  štafetě čtvrté - Aktuálně.cz
Živě: Koukalová v závěru nestačila na Ukrajinu a Francii, Češky skončily ve štafetě čtvrté - Aktuálně.cz

Rychlobruslařka Hrůzová vypadla na krátké trati už v rozjížďkách, domácí  Čína slaví štafetové zlato | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Hrůzová vypadla na krátké trati už v rozjížďkách, domácí Čína slaví štafetové zlato | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Davidová vytáhla štafetu mezi elitu, Charvátová si neodpustila trestné kolo  - Sport.cz
Davidová vytáhla štafetu mezi elitu, Charvátová si neodpustila trestné kolo - Sport.cz

Zraněný Bauer na štafetu neměl: Bolí to jako prase | iSport.cz

Krupčík pohřbil naděje české štafety hned v úvodu, zlato slaví Rusové -  Aktuálně.cz
Krupčík pohřbil naděje české štafety hned v úvodu, zlato slaví Rusové - Aktuálně.cz

Sánkovanie-SP-ME: Slovenská štafeta sa zmestila do elitnej päťky

Mizerie běžkařské štafety. Mladíci doběhli poslední, Norové jim nadělili  sedm minut - Aktuálně.cz
Mizerie běžkařské štafety. Mladíci doběhli poslední, Norové jim nadělili sedm minut - Aktuálně.cz

Skvělá premiéra mladého esa a solidní výsledek. Češi ve štafetě sedmí -  Sport.cz
Skvělá premiéra mladého esa a solidní výsledek. Češi ve štafetě sedmí - Sport.cz