Minimalizovat podnikání Sloučenina anna zástěrová vodní sport vzhůru nohama Tkát svítání

Anna Zástěrová na Mistrovství světa na divoké vodě v Itálii - Písecký deník

Nejen čeští závodníci cítili velkou křivdu - Písecký deník

První medaile z MČR ve sjezdu na divoké vodě - pro všechny s pádlem v ruce

Písecký deník | Závodnice Anna Zástěrová (Sokol Písek) zklamaně sleduje v  cíli mistrovství republiky ve sjezdu výsledkovou tabuli. Se svým výkonem  nebyla spokojena. | fotogalerie
Písecký deník | Závodnice Anna Zástěrová (Sokol Písek) zklamaně sleduje v cíli mistrovství republiky ve sjezdu výsledkovou tabuli. Se svým výkonem nebyla spokojena. | fotogalerie

České hlídky získaly na kanoistickém šampionátu ve sjezdu čtyři zlata -  iDNES.cz
České hlídky získaly na kanoistickém šampionátu ve sjezdu čtyři zlata - iDNES.cz

Sjezdaři na divoké vodě uzavřeli nominaci na mistrovství světa - pro  všechny s pádlem v ruce
Sjezdaři na divoké vodě uzavřeli nominaci na mistrovství světa - pro všechny s pádlem v ruce

Český pohár raftařů a sjezdařů se jel na Sázavě - Písecký deník

Na kanále se soutěžilo o postup i tituly mistrů | Ostatní sporty | Sport |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech
Na kanále se soutěžilo o postup i tituly mistrů | Ostatní sporty | Sport | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Češi získali na závěr MS ve sjezdu tři medaile, Rolenc má zlato - Sport.cz

Češi přidali další tři medaile, po 43 letech opět získali titul mistra  světa v singlkánoích | Tiscali.cz
Češi přidali další tři medaile, po 43 letech opět získali titul mistra světa v singlkánoích | Tiscali.cz