Home

Šunka Kontinuální Vrátit se camkova lyže oblíbený Clip motýl každý den

Další úspěšný týden výuky lyžování na sjezdovce FK - Medřičské listy

Veronika Čamková | Facebook

Obří slalomy ALLIANZ Českého poháru v Peci p. Sněžkou vyhrály Klicnarová a  Čamková s Gartnerovou, mezi muži vybojoval double Kotzmann | Alpské lyžování
Obří slalomy ALLIANZ Českého poháru v Peci p. Sněžkou vyhrály Klicnarová a Čamková s Gartnerovou, mezi muži vybojoval double Kotzmann | Alpské lyžování

Veronika Čamková

Česká republika: Jan Skořepa jedenadvacátý v obřím slalomu na Olympijském  Festivalu EYOWF 2013 - Regiony ČR.cz | Alpské lyžování | Česká republika -  Sport
Česká republika: Jan Skořepa jedenadvacátý v obřím slalomu na Olympijském Festivalu EYOWF 2013 - Regiony ČR.cz | Alpské lyžování | Česká republika - Sport

Dnes začínají olympijské hry mládeže - ČR vyslalo pod pět kruhů 11 nadějí!  - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz
Dnes začínají olympijské hry mládeže - ČR vyslalo pod pět kruhů 11 nadějí! - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Zuzulová na národnom šampionáte nedala konkurencii šancu: S prehľadom  obhájila titul
Zuzulová na národnom šampionáte nedala konkurencii šancu: S prehľadom obhájila titul

Vítězi lyžařského Memoriálu jsou Vašulín a Čamková - Issuu

Veronika Čamková trojnásobnou mistryní republiky! - Ski klub Velké Meziříčí

V alpských disciplínách žáci soupeřili o mistrovské tituly - Krkonošský  deník
V alpských disciplínách žáci soupeřili o mistrovské tituly - Krkonošský deník

Veronika Čamková skvěle reprezentuje na Juniorském mistrovství světa v  ruské Soči - NovinyVM.cz
Veronika Čamková skvěle reprezentuje na Juniorském mistrovství světa v ruské Soči - NovinyVM.cz

Lyžaři v létě nespí - NovinyVM.cz

Finálový závod LPV

Lyžařka Kmochová byla na univerziádě blízko medaile, hokejisté přehráli  Švédy - iDNES.cz
Lyžařka Kmochová byla na univerziádě blízko medaile, hokejisté přehráli Švédy - iDNES.cz

O titul Akademického mistra v SuperG se bude bojovat ve Špindlu 10. ledna  2022 - ČAUS
O titul Akademického mistra v SuperG se bude bojovat ve Špindlu 10. ledna 2022 - ČAUS

Úspěch Veroniky Čamkové na mezinárodním mistrovství České republiky - Ski  klub Velké Meziříčí
Úspěch Veroniky Čamkové na mezinárodním mistrovství České republiky - Ski klub Velké Meziříčí

Zemřela Miloslava Čamková-Misáková, zlatá gymnastka z Londýna 1948 | Český  olympijský tým
Zemřela Miloslava Čamková-Misáková, zlatá gymnastka z Londýna 1948 | Český olympijský tým

Tituly juniorských mistrů ČR dobyli ve slalomu i obřím slalomu Čamková a  Klinský | Alpské lyžování
Tituly juniorských mistrů ČR dobyli ve slalomu i obřím slalomu Čamková a Klinský | Alpské lyžování