rekrut Rezonovat Vulgarita kvalifikace basket zeny faul holicí strojek Zpočátku

ČBF - Česká Basketbalová Federace

Sraz v Nymburku, pak přesun do Pardubic. Už ale bez Satoranského či  Veselého - Deník.cz
Sraz v Nymburku, pak přesun do Pardubic. Už ale bez Satoranského či Veselého - Deník.cz

České basketbalistky vyhrály v kvalifikaci ME o bod nad Rumunskem |  ČeskéNoviny.cz
České basketbalistky vyhrály v kvalifikaci ME o bod nad Rumunskem | ČeskéNoviny.cz

Třetí kvalifikační výhra. Basketbalistky v bublině porazily i Dánsko |  iSport.cz
Třetí kvalifikační výhra. Basketbalistky v bublině porazily i Dánsko | iSport.cz

U11 v kvalifikaci o MČR zničili své soupeře | Basket Academy Louny

České basketbalistky se přiblížily k postupu na mistrovství Evropy, nad  Dánskem vyhrály 84:64 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
České basketbalistky se přiblížily k postupu na mistrovství Evropy, nad Dánskem vyhrály 84:64 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Zmar basketbalistek. Výrazná prohra s Černou Horou znamená konec na ME -  iDNES.cz
Zmar basketbalistek. Výrazná prohra s Černou Horou znamená konec na ME - iDNES.cz

Hradecké lvice | U11 vstoupily do kvalifikace o MČR

Kvalifikace kadetek a MČR veteránů - BK Klatovy

Česká jízda! Basketbalistky vyřídily Švýcarky, vyhrály o 27 bodů | iSport.cz

Drama se šťastným koncem! Druhou výhru trefila vteřinu do sirény Elhotová |  iSport.cz
Drama se šťastným koncem! Druhou výhru trefila vteřinu do sirény Elhotová | iSport.cz

První kolo kvalifikace mladým basketbalisktám příliš nevyšlo – Basketbalový  klub Příbor z. s.
První kolo kvalifikace mladým basketbalisktám příliš nevyšlo – Basketbalový klub Příbor z. s.

Basketbal muži kvalifikace AM - Ústav tělesné výchovy a sportu

O osudu basketbalové kvalifikace OH by mohlo být jasno za měsíc - Sport.cz

Strakonické žákyně čeká kvalifikace o ligu U15 – BK Strakonice

Basketbal v "bublinách". Jak se budou hrát kvalifikace o mistrovství  Evropy? - Deník.cz
Basketbal v "bublinách". Jak se budou hrát kvalifikace o mistrovství Evropy? - Deník.cz

BASKETBAL: Češi si poradili s fyzickou převahou - Pardubický deník

Přestože kvalifikace na ME 2021 žen se letos nekoná, naše reprezentantky  trénují
Přestože kvalifikace na ME 2021 žen se letos nekoná, naše reprezentantky trénují

PŘIJĎ SI K NÁM ZAHRÁT BASKETBAL ! | Basketbalový klub Lovosice

Střelecký koncert Elhotové nestačil, basketbalistky padly s Itálií -  iDNES.cz
Střelecký koncert Elhotové nestačil, basketbalistky padly s Itálií - iDNES.cz

Úspěšný vstup do kvalifikace. České basketbalistky vyhrály v Německu |  iSport.cz
Úspěšný vstup do kvalifikace. České basketbalistky vyhrály v Německu | iSport.cz

Ženy basketbalové Auto Škody potvrdily první místo v kvalifikaci o 2. ligu:  Mladá Boleslav
Ženy basketbalové Auto Škody potvrdily první místo v kvalifikaci o 2. ligu: Mladá Boleslav